Ypsilon demonstreerib kultuurilist mahajäämust
- Mikk Pärnits, Patreon
Hea oleks, kui sellist asja üldse ajakirjandusmaastikul poleks
- Andri Kiige, Objektiiv
Nonii, nüüd aitab küll! Sellest naljast!
- Janek, Kehra
KRÜPTO-KIRILL ⟩ Episood 15. Lõpudiplom ja paljad naised Ei ole need päevad lihtsalt läinud, endale auku kaevata Kirill oskab ja 11. oktoobriks endale ühe 120-eurose taas kaevaski. Seejärel õppis ta august väljaronimist, turg ei teinud seda talle kergeks, pani nagu juukselakki nuusutanud Natalja seinast seina ja alles 14-ndal sai Kirill taas üle 1350 piiri. Seejärel oli ta konservatiivne, hoidis raha viiel-kuuel erineval krüprol ning ronis euro haaval täna hommikuse 1415 peale.
TARBIJA18 ⟩ Sellest, kuidas sa võidad krüptoturult ka krüptoraha omamata Ajendiks krüptoteemasse süüvida ja sellest kirjutada sai ebakindlus ja teadmatus krüptorahadega seonduva suhtes. Mis rahad need ikkagi on, kui nad pole millegagi tagatud? Miks puudub nende kohta valitsuste suunalt selge seisukoht? Miks inimesed investeerivad üldse millessegi, mille hinnad võivad kuni 90 protsenti kõikuda? Kõigil on aktsiatesse, fondidesse, võlakirjadesse ja ühisrahastusse investeerivaid tuttavaid-väikeinvestoreid, aga miks on nii, et kui teemaks tuleb krüpto, lähevad ka nende ninad enamjaolt kirtsu?

Viimase aja hitid

1
2
3
4
5
Suur lugu
Bitcoinidraakon ja tema põrgutules pööningud Kuigi põlengu hõngu kevadises õhus tunda ei ole, tekitavad hõreda olemisega ning katuseta mõisavaremed meeleolu, justkui oleks see alles mõned päevad tagasi toimunud. Tulekahju käigus tekkinud sodi koristamine ning uste ja akende sulgemine on kõik, mida end mõjuka bitcoinimiljonärina eksponeerida armastanud Risto Pietilä suutis õnnetusele järgnenud 23 kuu jooksul korraldada. Lisaks pikiti kõikjale mõisasüdant läbiva avaliku tee ümbrusesse võõrkehadena eramaad ja videovalvet kuulutavad sildid. Varsti tärkab siin muru ja lehte lähevad põlispuud. Lootus väärika hoone taassünnile paistab aga olematu – oma lossist krüptoentusiastide mekat lootnud Pietilä hukkus mullu augustis liiklusõnnetuses.