Ypsilon demonstreerib kultuurilist mahajäämust
- Mikk Pärnits, Patreon
Hea oleks, kui sellist asja üldse ajakirjandusmaastikul poleks
- Andri Kiige, Objektiiv
Nonii, nüüd aitab küll! Sellest naljast!
- Janek, Kehra
TWITCHI ANDMELEKE ⟩ Eesti enim teeninud striimer Godhyr mähib maksudest rääkides Eelmisel nädalal lekkis 125 GB jagu Twitchi tundlikke andmeid. Häkkerid suutsid varastada ja avalikustada nii platvormi lähtekoodi, muud tehnilist teavet kui ka konfidentsiaalseid isikuandmeid, sealhulgas oli samuti ülevaade striimijate sissetulekute kohta. Enim teeninud eestlaseks osutus Godhyr, üks Eesti pikaaegsemeid streamijaid ja videomängude youtubereid, kellel juba üle kaheksa aasta kogemust.
HUUGAJA VIDEOREPORTAAŽ ⟩ Streamerid, e-sportlased ja cosplayerid said MängudeÖÖl irl kokku Aastas on vähe sündmusi, kui streamerid, e-sportlased ja cosplayerid lahkuvad koduste monitoride tagant ning saavad irl kokku. Mikrofon pihus läks Huugaja MängudeÖÖle, et raporteerida kohapealsest situatsioonist. Olukord oli pingeline - õhku täitis klaviatuuriklõbin ja e-sportlik võitlusvaim ning JustDance alal tehti kehadega äkilisi liigutusi. Tugevalt vajutati üksteisele sisse nii Mortal Kombatis, FIFAs kui ka Call of Duty Warzones.
Call of Duty Warzone on nagu toksiline elukaaslane, keda sa ei taha maha jätta Ta paneb sind tundma, nagu sa ei saa mitte millegagi hakkama. Ta alavääristab sind, muudab jõuetuks, aga ajab ka marru. Alatasa otsid vigu iseendas ning mõtled, kuidas saaks paremini – mõelda pidevalt paar sammu ette, suhelda arusaadavamalt, olla täpsem ja kiirema reaktsiooniga. Raskematel päevadel tahaks talle lausa füüsiliselt haiget teha, aga kuidas sa lööd maatriksit? Pussitad arvuti kõvaketast ja peksad ekraani? Ära ole loll.

Viimase aja hitid

1
2
3
4
5