Ypsilon demonstreerib kultuurilist mahajäämust
- Mikk Pärnits, Patreon
Hea oleks, kui sellist asja üldse ajakirjandusmaastikul poleks
- Andri Kiige, Objektiiv
Nonii, nüüd aitab küll! Sellest naljast!
- Janek, Kehra
LIS, WHIT & THE NFL ⟩ Seitsmes nädal. Kaotused, täiskuu, PMS ja spordist tingitud lühiajaline depressioon. “Tavaliselt oled sina optimistlik ja mina alla andnud,” ütles Whitney, kui ma paar minutit enne mänguaja lõppu Carolina 20-28 kaotussseisul otsustasin minna voodit ära tegema. Ei või seda sitta enam taluda, mõtlesin, defense tõi kõik võimalused kandikul kätte ja offense mängis kõik lihtsalt maha. Niikuinii Panthers ei suuda touchdown’i saada, sinna otsa two-point conversion ja siis veel kaitsta, et Minnesota enne mängu lõppu ei skooriks. Nope, not in a million years. Ja siis? Siis see kõik juhtus.
LIS, WHIT & THE NFL ⟩ Viies nädal. The connection to something bigger than you American football is amazing. Seriously the only thing wrong with it is that it's called "football" since, yes, 95% of the game involves hands, not feet. To outsiders who glance, 5 seconds of play appears to be a chaotic, violent brawl, but once you understand the rules - and there are MANY - you soon find out it more resembles a game of chess. Just ask Lisette - it took her about a year to fully understand the game, and she's now DIEHARD.
LIS, WHIT & THE NFL ⟩ Lisettel kaks võitu, Whitneyl mitte ühtegi. Nädalavahetusel minnakse omavahel vastamisi. Team Tallinn 2-0, huu-haa, võit! Võtan sõnad tagasi drafti pucci-mineku osas, täitsa hea tiimi olen kokku pannud. Kirsiks tordil Whitney Las Vegas Raiders võidupanus kolmkümmend eurot, is nice. Närima jääb wide receiver Ja’Marr Chase (Cincinnati Bengals) kasin saak, sest Marquise Brown (Baltimore Ravens), kelle pingile jätsin, korjas mõnusad 23.80 punkti. Whitney Arctic Cats oli esmaspäeva õhtuni veel võidukursil, aga…
LIS, WHIT & THE NFL ⟩ Meeskonnad on draftitud ja esimesed mängud mängitud Draft läks pucci. Minut-paar enne algust teatas Whitney reipalt, et kae aga, meie liigas saab valida ka individuaalseid kaitsemängijaid. Mis te arvate? See on nagu üheksakümne üheksal juhul sajast mistahes kanali Eesti spordireporter, “no mis juhtus?”. Juhtus see, et kui drafti ooteruumi timer nulli tiksus, olin jõudnud küll kiljuda “Aaron Donald!” (Los Angeles Rams) ja “Myles Garrett!” (Cleveland Browns), aga mitte sammukestki lähemale mõtteselgusele, keda ma oma fucking kaitsesse draftin. Mis kaitse!?!
LIS, WHIT & THE NFL ⟩ Hooaeg algab. Sissejuhatus mängule ja draftimine Kümme aastat tagasi oleksin ilmselt ise olnud suurim vastuvaidleja kui keegi öelnuks, et aastal 2021 kirjutad sa NFList ja muuhulgas ka seetõttu, et juba pikemat aega käib sulle närvidele rainarstlus. See on siis kui ükskõik millise teema ükskõik mis lõimes ükskõik, millal, vaatab varem või hiljem vastu mingi opaka rainarsti täiesti ogar kommentaar, kirja pandud ilmeksimatult enesekindlal toonil, kuid asjatundlikule lugejale sisult ümmargune null. Näiteks, et Kaepernick oli sitt mängija. Bruh…

Viimase aja hitid

1
2
3
4
5